google adwords

چرا تبلیغات در گوگل ادوردز

اگر می خواهید فروش بیشتری داشته باشید، خدمات بیشتری عرضه کنید و یا بیشتر دیده شوید تبلیغات کلیکی گوگل بهترین گزینه است 92% خریداران گزارش دادند که از اینترنت برای جستجوری نیازمندی مورد نظر خود برای تصمیم گیری های قبل از خرید استفاده می کنند. این بدین معنی است که مشتریان فعلیتان شما را از طریق جستجوی گوگل پیدا می کنند و مشتریان آینده نیز احتمالا به همین صورت خواهند بود. پس چرا تبلیغات گوگل خود را بالاتر از رقبا قرار ندهید؟

چرا تبلیغات گوگل با مدیاتک؟

ایجاد تبلیغات گوگل

ما یک تبلیغ موثر گوگل با توجه به یک کلمه کلیدی خاص را برای بیزنس شما ایجاد می کنیم

شناسایی کلمات کلیدی

بهترین کلمات کلیدی که مشتری را به کسب و کار شما می رساند انتخاب می کنیم و در کمپین ها از آن
استفاده می کنیم

بهینه سازی متن تبلیغ

ما متنی متناسب با کسب و کار شما را به صورت بهینه آماده میکنیم که هم بازخورد مناسب و هم هزینه ی
کمتری داشته باشد

آنالیز رقیب ها

کارهایی که رقیب های شما بر روی موتور های جستجو انجام می دهند را بررسی می کنیم تا با دید هوشمندانه تری کمپین
ایجاد کنیم

نظارت بر تبلیغات و بهینه سازی آن

به صورت مرتب کمپین ها آنالیز می شود و در صورت ناکارآمدی متوجه و کمپین جدیدی جایگزین می شود

گزارش دهی و اطلاع رسانی

متخصصین گوگل ادوردز گزارش کمپین ها و تبلیغات را آماده و به صورت ماهانه به کارفرما اطلاع رسانی می کنند

توضیحی کوتاه در مورد گوگل ادوردز

گوگل ادوردز سیستمی است که گوگل برای کسب و کارها در نظر گرفته است و به این صورت عمل می کند که زمانی کاربری در گوگل به دنبال خدمات، محصول و ... است گوگل محصول و خدمات شما را زودترو بالاتر در صفحه جستجو نشان می دهد و به ازای هر ورودی که از طریق تبلیغات گوگل به سایت شما می شود مبلغی را پرداخت می کنید. تبلیغات جستجوی گوگل، اطلاعات شرکت شما در نتایج، بالاتر از بقیه قرار می دهد. به طور معمول 3 نتیجه ی بالایی جستجوی گوگل 41% کلیک بیشتری دریافت می کنند. تبلیغات جستجوی گوگل همگی حول کلمات کلیدی هستند. شما باید بدانید که کاربران چه زمانی به دنبال خدمات یا محصولات شما هستند. کلمات کلیدی مختلف، قیمت متفاوتی را برای هر کلیک، بسته به حوزه کاری، رقابت و محبوبیت و کاربردها در موتور جستجوی گوگل دارند.

Alternate Text

از تبلیغات گوگل ادوردز بیشتر بدانید

چرا به یک آژانس مدیریت تبلیغات نیاز دارید؟

تحقیقات حول گوگل ادوردز

اتخاذ استراتژی های مختلف برای تبلیغات گوگل نیازمند تحقیق و پژوهش در این زمینه است. بسیاری از تبلیغات گوگل به سادگی اجرا نمی شوند، چون سازنده ی تبلیغ در تحقیق در مورد کلید واژگان شکست خورده است. این به این دلیل است که آنها یا زمان کافی نداشتند یا درک کافی از نیازهای مشتری ندارند. ما برای شما و مشتریان وقت می گذاریم و تحقیقات لازم قبل اجرا را انجام می دهیم.

بودجه ی تبلیغات

ما می دانیم که برای درآمد کسب و کاری را راه اندازی کرده اید. اما همانطور که یک ضرب المثل قدیمی میگوید: "باید پول خرج کنید تا پول بدست آورید". ضرب المثل درست می گوید اما ما نمی خواهیم شما همه ی پولتان را هزینه کنید. این یعنی اینکه ما در کنار شما هستیم تا بهترین بودجه را برای شما تدارک ببینیم.

نوآوری در تبلیغات گوگل

همگام با مشتریان، بودجه و کلمات کلیدی تبلیغ کنید. ما بهترین تجربه ی حرفه ای خود را برای بدست آمدن بهترین نتایج به کار خواهیم بست.

بهینه سازی تبلیغات

تبلیغات گوگل چیزی نیست که فقط یکبار انجام دهید و رهایش کنید. آنها نیازمند توجه مکرر و تغییرات دائمی بر اساس رفتار مصرف کننده هستند. ما این مسئله را درک کرده و در کنارتان خواهیم بود تا بتوانید به بالاترین نرخ های تبدیل ممکن دست یابید.

چه چیزی آژانس تبلیغاتی ما رو خاص می کند؟

توجه روزانه

تبلیغات گوگل می تواند در یک روز به شدت تغییر کند. بنابرای نیاز است تا به صورت روزانه نظارت روی این موضوع وجود داشته باشد. توجه داشته باشید که این موضوع یک مشکل نیست، یک فرآیند است. ما به صورت روزانه تبلیغات و آگهی ها را مورد بررسی قرار می دهیم تا مبادا که زمانی هدر رود، بودجه ای دور ریخته شود یا اساسا مشکلی پیش بیاید.

ارتباط باز

فرهنگ تعامل و ارتباط مداوم کاربران با تیم متخصص در ما نهادینه شده است. زمانی که کاربران شرکتی را برای تبلیغات استخدام میکنند از آن ها می خواهند تا ریزهزینه ها را توضیح دهند. ما این ترس ها را درک می کنیم و با تعامل و ارتباط باز، پاسخگوی تمام جنبه های عملکردی خود هستیم. شما همچنین گزارش ماهانه و نتایج کار را نیز دریافت خواهید کرد.

هزینه ثابت

ما قراردادهای کوتاه مدت با نرخ های ثابت داریم. ما مانند بسیاری از رقبا براساس میزان کاری و تحقیقات هزینه دریافت نمی کنیم. شما فقط یک بار هزینه خواهید کرد، زیرا همان یکبار نیز پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود.