طراحی سایت

چرا طراحی سایت در مدیاتک

طراحی سایت اولین قدم برای ورود به دنیای پر فروش اینترنت است. برای اینکه فروش بیشتری روی محصولات و خدمات خود داشته باشید، نیاز به گسترش قلمرو فعالیت خود دارید. دنیای اینترنت قلمرویی است که حد و وسعتی برای آن مشخص نشده است. شما به کمک خدمات طراحی وب‌سایت مدیاتک می‌توانید این قلمرو را به دست آورده و مشتریانی از سر تا سر دنیا داشته باشید. مشتریان شما از طریق جستجو در اینترنت شما را پیدا کرده و از خدمات و کالایی که ارائه می‌کنید استفاده خواهند کرد.

چرا طراحی سایت را به مدیاتک بسپارید؟

طراحی وب سایت زیبا

ما وب سایتی زیبا و کاربرپسند بر اساس جدیدترین متدهای طراحی سایت برای شما ایجاد می‌کنیم. در ایجاد صفحات از استانداردهای جهانی برای بهبود رابط کاربری استفاده خواهیم کرد

رعایت اصول سئو

سئو سایت مهم‌ترین مسئله دی رشد سریع سایت و دیده شدن توسط موتورهای جستجو است. ما سایتی پر سرعت و با حفظ نکات طراحی می‌کنیم که سریع‌تر و بهتر دیده شوید. علاوه بر این می‌توانید از خدمات سئو ما نیز استفاده کنید.

پنل مدیریت قدرتمند

پنل مدیریتی قدرتمند در اختیارتان قرار می‌دهیم تا به سادگی قادر به ویرایش و مدیریت تمام صفحات باشید. مدیریت یک سایت را برایتان به سادگی آب خوردن خواهیم کرد به نحوی که فکر کنید خود شما سایت را ایجاد کرده‌اید

امکانات کامل

شما تمامی امکانات مورد نیاز برای مدیریت و ویرایش صفحات، مدیریت کاربران، مدیریت سفارشات و گزارش‌گیری کامل از فروش، مدیریت فایل‌ها و هر نوع تغییرات را در اختیار دارید.

امنیت بالا

در طراحی سایت تمامی نکات رعایت شده و تمام تلاش ما بر این است که پیش از هر چیز امنیت سایت را تکمیل کنیم. ما در طراحی سایتی که انجام می‌دهیم از جدیدترین و به‌روزترین متدها و بسته‌های امنیتی استفاده خواهیم کرد.

آموزش و پشتیبانی

هر آنچه برای مدیریت سایت و آموزش کار با آن نیاز دارید را برای شما فراهم کرده و مدتی را برای آموزش کار با سایت با شما خواهیم گذراند. همچنین در هر زمان می‌توانید از پشتیبانی ما استفاده کنید.

از طراحی سایت بیشتر بدانید

چرا به طراحی سایت نیاز دارید؟

در دسترس بودن

وب سایت شما در هر زمان از روز باز است؛ نیازی به این ندارید که مانند مغازه با فرا رسیدن شب کرکره آن را پایین کشیده و تا فعالیت در روز جدید در دسترس نباشید. مشتریان و کاربران شما قادرند همواره اطلاعات و محصولات یا خدمات شما را در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل در اختیار داشته باشند. آنها اطلاعات مورد نیازشان را به دست آورده و بر اساس همین اطلاعات اقدام به استفاده از خدمات‌تان خواهند کرد.

افزایش گستره قلمرو

با طراحی و ایجاد سایت دیگر دغدغه این را ندارید که مانند یک کسب و کار سنتی بهترین نقطه از شهر را برای اینکه بیشترین مشتری را داشته باشید انتخاب کنید. شما حتی نیازی به داشتن مکان تجاری ندارید و به راحتی در منزل هم می‌توانید به مدیریت فروشگاه اینترنتی خود بپردازید. حال این مدیریت به شکلی است که گستره خود را از مکان محدود شهری به سطح جهانی ارتقا خواهید داد. هر کاربری در هر نقطه از جهان می‌تواند مشتری دائمی شما باشد.

کاهش هزینه‌ها

شما با داشتن سایت علاوه بر تلفن، فکس و آدرس پستی یک راه ارتباطی قدرتمندتر درست مانند یک نمایشگاه بین المللی محصولات دارید که در هر ساعت از شبانه‌روز برپاست تا مشتریان از آن دیدن کرده و از خدماتتان استفاده کنند. شما در این نمایشگاه نیازی به پرداخت قبض آب، برق و مالیات‌های سنگین ندارید.

جلوگیری از اتلاف زمان

وب سایت شما می تواند به سوالات متداول مشتریانتان پاسخ گوید و آنها را به خوبی راهنمایی کند و در اتلاف زمانی که صرف پاسخگویی به مشتریان می‌کنید جلوگیری کند. بیشتر این پاسخ‌ها تکراری هستند که کافی است یک بار برای همیشه صفحه‌ای تحت عنوان سوالات متداول راه‌اندازی کنید. گذشته از این مشتریان نیز مدام درگیر این نخواهند بود تا در زمان مناسب با شما تماس گرفته و پاسخ سوالاتشان را به دست آورند.

هوشمند کردن وظایف

با ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی همه کارها هوشمندانه می‌شود. شما دیگر نیازی به داشتن حسابدار، منشی، تدارکات و… ندارید. سایت شما بر اساس الگوریتم‌های صفر و یک برنامه نویسی شده در خود همه محاسبات را به صورت دقیق و بدون کوچک‌ترین خطای انسانی ثبت و ضبط خواهد کرد.

بازاریابی و تبلیغات مؤثر

موتورهای جستجو به عنوان بازاریاب تمام وقت برای سایت شما فعالیت دارند. شما برای بازاریابی کردن آنها هزینه مستقیمی پرداخت نمی‌کنید، بلکه با بها دادن به وب‌سایت و تمرکز روی بهینه‌سازی آن، این نتیجه عالی را خواهید گرفت. در زمینه تبلیغات نیز بیشترین حد ممکن برای صرفه‌جویی وجود دارد. چرا که نیازی به پرداخت هزینه‌های گزاف برای چاپ بنر و اجاره مکان‌ها و بیلبوردهای تبلیغاتی ندارید.

ارتباط آسان با مشتری

ایجاد ارتباط و گفت‌وگو در محیط اینترنت برای همه آسان‌تر از گفتگوی تلفنی یا نوشتن نامه است. بنابراین خیلی بیشتر با مشتریان خود در تماس خواهید بود تا آنها را راهنمایی کرده و پاسخ مناسب به سوالاتشان را با استفاده از انواع محتوای چندرسانه‌ای بدهید.

چه چیزی آژانس تبلیغاتی ما رو خاص می کند؟

پشتیبانی منظم

تیم ما به صورت منظم در دسترس است تا هر زمان نیاز به راهنمایی در زمینه مدیریت سایت طراحی شده داشتید به شما کمک کند.

هزینه مناسب

ما هزینه طراحی سایت را بر اساس نرخ ثابت و مشخصی که تعریف کردیم انجام خواهیم داد. مثل سایر آژانس‌های طراحی سایت اینگونه نیست که بر اساس نیاز سنجی رقم‌های نجومی به شما بدهیم.

بهینه سازی وب‌سایت

: ما سایتی کاملا بهینه شده از نظر سرعت و سئو برای شما طراحی خواهیم کرد تا در نتایج جستجوی گوگل خوش بدرخشید.