Alternate Text

چرا تبلیغات در شبکه های اجتماعی

اگر می خواهید بیشتر دیده شوید مردم بیشتر برند شما را بشناسند، ترافیک بیشتری بر روی وب سایت خود داشته باشید و در نتیجه فروش بیشتری داشته باشید باید به سراغ تبلیغات در شبکه های اجتماعی بروید در حال حاضر تبلیغات مناسب در شبکه های اجتماعی برگ برنده شما خواهد بود پس معطل نکنید!!

چرا تبلیغات شبکه های اجتماعی با مدیاتک؟

افزایش آگاهی از برند شما

رشد فالوورها شما در شبکه های اجتماعی کمک می کند تا برند شما دهان به دهان بچرخد. خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی ما به شما کمک می کنند تا بتوانید فالوورهای بیشتری را بدست آورید

ایجاد رابطه

زمانی که ارتباط قوی با مخاطبین خود ایجاد می کنید احتمال خرید توسط آنها را افزایش می دهید. ما در افزایش این تعامل (مانند لایک، کامنت و ...) در پست های شبکه های اجتماعی کمکتان خواهیم کرد

قرارگیری در معرض دید

افزایش ترافیک تاثیر مستقیمی روی فروش و بازدهی وب سایت شما خواهد داشت. ما با توسعه فعالیت های اجتماعی روی افزایش حجم ترافیک وب سایت شما تمرکز خواهیم داشت

خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی

استراتژی با ما عملیات با شما!

همه چیز توسط شما اداره خواهد شد، ما متقابلا در مورد استراتژی توافق کرده ایم و شما می توانید همه ی خروجی ها را مورد بررسی قرار دهید.

قراردادهای کم خطر

خدمات ما با انسجام بالایی ارائه می شوند و اعتماد شما از طریق کار سطح بالا جلب خواهند کرد.

پول بیشتری پس انداز کنید

خرج کردن تمام پول مانند خریدن یک اتومبیل بدون بنزین است. ما ترجیح می دهیم تا هزینه ی واقعی را از شما دریافت کنیم و مابقی بودجه را برمی گردانیم. این هم به ما و هم به شما کمک خواهد کرد.

Alternate Text

کدام شبکه های اجتماعی؟

اینستاگرام

"یک تصویر هزار کلمه حرف دارد". اینستاگرام از محوبترین شبکه¬های اجتماعی است که بیش از 60 درصد مردم کاربران آن هستند و برای جستجوی محصولات مورد نظر خود از آن استفاده می¬کنند. دنیای اینستاگرامی خود را با ما شروع کنید.

تلگرام

محبوب ترین شبکه اجتماعی ما ایرانیان که طبق آمارها حدود 44 میلیون کاربر دارد و یک بستر بسیار مناسب برای تبلیغات و بازدید از محصولات و افزایش ترافیک وب سایت شما خواهد بود

لینکدین

بیش از 500 میلیون متخصص از طریق پلتفرم LinkedIn با یکدیگر در ارتباط هستند. اکثر کاربران این شبکه¬های اجتماعی تحصیل کرده¬ی دانشگاهی هستند و بیش از 25 سال سن دارند.

از تبلیغات شبکه های اجتماعی بیشتر بدانید

فرآیند بازاریابی شبکه های اجتماعی

یک مدیر برای مدیریت شبکه های اجتماعی خود قرار دهید

شما می بایست یک مدیر برای مدیریت و توسعه اکانت‌های شبکه های اجتماعی خود قرار دهید. این فرد باید اهداف کسب و کار شما را در شبکه های اجتماعی پیاده کند. شما می‌توانید با استفاده از ایمیل و به صورت یک برنامه ی زمانی با وی در تماس باشید.

یک استراتژی مختص کسب و کار خود طراحی کنید

اولین قدم این است که بتوانید با پژوهش و تحقیق استراتژی مختص کسب و کار خورد را توسعه دهید. استراتژی های مختلف برای به موفقیت رسیدن کسب و کارتان را به کار خواهیم بست و تا زمان موفقیت در کنارتان خواهیم ماند.

تهیه تقویم محتوا و تبلیغات

زمانی که روی یک استراتژی توافق کردیم، کار اجرا را شروع خوهیم کرد. ما محتوای شبکه های اجتماعی و تبلیغات منحصر به فرد شما را توسعه خواهیم داد. برای افزایش و تضمین کیفیت این محتوا می تواند در تقویم درج شود. اینکار باعث می شود تا قبل از اجرا فرصت مطالعه و بررسی را خواهید داشت.

بهینه سازی رشد و نگهداری روزانه

خدمات بازاریابی ما شامل مدیریت روزمره و بهینه سازی رشد خواهد بود. ما بر تمام فعالیت های شبکه های اجتماعی شما نظارت خواهیم داشت و کمتر از 24 ساعت پاسخگوی شما خواهیم بود. علاوه بر این از تاکتیک های ارگانیک برای رشد اکانت های شما استفاده خواهیم کرد.

ارتباط و گزارش دهی

مدیر شبکه های اجتماعی شما گزارش های ماهانه ای که توسط ما تهیه می شود را مورد بررسی قرار می دهد. شما همچنین در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در جریان پیشرفت کار قرار خواهید گرفت. برای جلسات هم می توانیم به صورت هفتگی، دو هفته ای یا ماهانه برنامه ریزی کنیم.