چگونه با مردم قدرتمند و تاثیر گذار ارتباط برقرار کنیم

14
74
22:07 1397/9/27

موفقیت

 

 بی تردید ارتباط برقرار کردن با افراد قدرتمند و تاثیر گذار، در کسب و کار شما موثر خواهد بود. شناخت افراد مناسب می تواند تمام تفاوت ها را ایجاد کند و به همین دلیل است که بسیاری از کارآفرینان در رویدادهای شبکه حضور منظم دارند.

اتصال با تیتانهای کارآفرینی، آسان نیست و نیاز به مهارت های اجتماعی و مهارت های افراد دارد که هر کسی این توانایی ها را ندارد.

سخت ترین قسمت ماجرا،دسترسی شما به این افراد یا شرکت های قدرتمند است. شما می توانید با ایمیل شروع کنید، زیرا ساده ترین راه برای شروع است. به LinkedIn نگاهی بیندازید، زیرا LinkedIn معمولا به شما می گوید که چه کسی در راس شرکتی که به دنبال آن هستید،قرار دارد.

 

ارسال یک معرفی نامه

معرفی نامه خود را کامل کنید و سپس آماده باشید تا آن را به بسیاری از افراد با نفوذ ارسال کنید. در معرفی نامه خود توضیح دهید که با شرکت های دیگر هم صحبت می کنید و دنبال یک شریک هستید. شما می توانید دستاورد و موفقیتی که تا به حال به دست آورده اید را به صورت مختصر در آن توضیح دهید. اطمینان حاصل کنید که ارزش پیشنهاد شما را کاملا واضح به آنها ارائه دهد.

 

مصر باش

شما ممکن است مجبور شوید که به یک نفر یا یک شرکت ، بیش از یک بار پیام بفرستید تا به شما توجه کنند. من 12 بار ایمیل فرستادم تا آنها بگویند"بله". آنها 11 بار"نه" گفتند ، و در نهایت در مورد تلاش 12، آنها احتمالا من را پذیرفتند تا دردسرشان متوقف شود، پس آنها موافقت کردند که به من کمک کنند. شما به یک اتصال جادویی نیاز ندارید، فقط باید تلاش کنید که به این افراد برسید.

پیگیری با ایمیل های بیشتر، تماس تلفنی، و غیره بسیار مهم است .شما باید پوست کلفت داشته باشید و رد شدن را بدون اینکه شما را متوقف کند،بپذیرید. رد شدن ، بخشی از روند ارتباط است و شما را به آن "بله" نزدیک می کند.

 

چیزی به صورت رایگان ارائه دهید

شما هرگز نباید خدمات و محصولات خود را با تخفیف ارائه دهید.با این حال ،برای ارتباط برقرار کردن با اعضای قدرتمند هیئت مدیره،چیزی را به صورت رایگان ارائه دهید.این به شما کمک میکند که نظر مثبت افراد کلیدی را جلب کنید و سپس افراد با نفوذ بیشتری از شما پیروی خواهند کرد.

آخرین مقالات