طراحی سایت دکوراسیون منزل و اداره

14
74
18:07 1399/2/13

طراحی سایت دکوراسیون

هر روزه مشاغل جدیدی متولد می‌شوند یا اینکه دکوراسیون و طراحی داخلی منزل با توجه به لوازم و وسایل جدیدی که تولید و عرضه شده، به مد روز تبدیل شده و فروش بالایی به خود اختصاص می‌دهند. اینترنت هم که به مکان بسیار مناسبی برای دیدن جدیدترین طراحی دکوراسیون روز شده و هر زمان که خانم یا آقای خانه وارد اینترنت شود از سر کنجکاوی هم که شده به دنبال تصاویر و دیدن نمونه کارهای جدید در این زمینه است.

در نتیجه توجه به اینترنت برای کسانی که در زمینه دکوراسیون فعالیت دارند بالا رفته است. با طراحی سایت دکوراسیون می‌توانید بسیاری از این افراد را که در حال جستجو هستند به خود جذب کرده و آنها را به مشتری تبدیل کنید. ما در ادامه به شما نشان خواهیم داد که با ساخت سایت دکوراسیون داخلی منزل یا واحد تجاری چطور می‌توانید فروش خود را افزایش دهید.

 

چرا به طراحی سایت دکوراسیون نیاز داریم؟

اصلی‌ترین دلیل برای طراحی سایت دکوراسیون نمایش نمونه کار است. در طول این فعالیت چند ساله‌تان حتما بیش از صدها نمونه کار دارید که برای مشتریان خود انجام داده و لبخند رضایت بر لب آنها نشانده‌اید. بسیاری از این نمونه کارها مد سال بوده و از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده‌اند.

دیگر هم مثل گذشته نیست که افراد برای تغییر دکوراسیون منزل خود از خانه بیرون زده و به فروشگاه‌ها و واحدهای این چنینی برای دیدن کاتالوگ و نمونه کار مراجعه کنند. بلکه آنها می‌توانند از طریق گوشی هوشمندی که در دست دارند شروع به جستجو کنند. پس چه بهتر که شما صفحه یا بهتر است بگوییم سایتی در این زمینه داشته و آنها را به خود جذب کنید.

 

امکانات مورد نیاز برای سایت دکوراسیون چیست؟

برای داشتن چنین سایتی به یک سری امکانات نیاز دارید تا بتوانید کاربرانی که در حال بازدید و دیدن نمونه کارها و کاتالوگ آنلاین هستند به مشتری خود تبدیل کنید. در این مقاله‌ی مدیاتک، ادامه به معرفی برخی از این موارد می‌پردازیم.

 

نمونه کار طراحی دکوراسیون

1. نمایش جدیدترین نمونه کارها

لیستی از نمونه کارهای خود را در یک صفحه به صورت گروه‌بندی شده در دسته‌های مختلف قرار دهید. شما باید بتوانید نمونه کارهایتان را به صورت تصویری، ویدئو فایل و سایر موارد بصری در سایت قرار دهید تا مشتری از آنها استفاده کند.

 

ثبت درخواست

2. امکان درخواست طراحی یا سفارش پیش طراحی

برای اینکه شانس دریافت پروژه را بالاتر ببرید، در داشتن سایت دکوراسیون بهتر است تا فرم سفارشی برای درخواست نمونه از پیش تعیین شده فراهم کنید. در این فرم کاربر می‌تواند جزییات محلی که قرار است روی آن کار شود را شرح داده و از انواع تصویر و ویدئو برای نمایش آن استفاده کند.

سپس مسئول طراحی شما می‌تواند روی آن بررسی انجام داده و مشاوره رایگان در این زمینه ارائه دهد. اینکه چه بخشی از خانه از چه وسیله‌ای استفاده کنید، چه رنگی داشته باشد و چطور همخوانی با سایر بخش‌ها را هماهنگ کنید همگی می‌تواند حس اعتماد را در کاربر نهادینه کرده و وی را به مشتری تبدیل کند.

 

نمایندگی و شعبه های دکوراسیون

3. معرفی نمایندگی‌ها و عاملان فروش در هر شهر

برخی آژانس‌های دکوراسیون به خوبی رشد کرده و بزرگ هستند. آنها در برخی شهرها دارای شعب هستند یا لااقل در شهر خود دارای چند شعبه هستند که در حال ارائه خدمات دکوراسیون هستند.

اگر وضعیت شما هم چنین است باید صفحه‌ای را برای معرفی همکاران و نمایندگی‌ها فراهم کنید تا مشتری با مراجعه به نزدیک‌ترین شعبه قادر به استفاده از خدمات باشد.

 

مطالب وبلاگ دکوراسیون

4. طراحی وبلاگ برای انتشار روزانه جدیدترین‌های دنیای دکور

دنیای دکوراسیون روز به روز در حال تغییر است. محصولات جدیدی به این حوزه وارد شده و خیلی سریع هم از مد خواهند افتاد. در نتیجه باید وبلاگی را برای سایت خود در نظر گرفته و جدیدترین‌های استایل و طراحی دکوراسیون منازل را در آن منتشر کنید.

در وبلاگ خود به کاربران یاد بدهید که چه رنگی برای چه خانه‌هایی مناسب است. اگر به دنبال دکوراسیون سنتی و کلاسیک هستند باید از چه ترکیبات رنگ و وسایلی استفاده کنند. شما با چنین کاری می‌توانید برای کاربر ارزش‌گذاری کرده و وی را به مشتری خود تبدیل کنید. در واقع تولید محتوا یکی از اساسی‌ترین و پایه‌ترین اصول جذب مخاطب است و به یاد داشته باشید که موتورهای جستجو نیز اولویت بسیار بالایی برای سایت‌هایی قائل می‌شوند که تولید محتوا را انجام می‌دهند.

0 دیدگاه شما هم میتوانید دراین بحث شرکت کنید!
آخرین مقالات