طراحی سایت تالار و رستوران، تکنیک‌های سئو و بهینه‌سازی

14
74
18:24 1399/4/1

طراحی سایت تالار

طراحی سایت تالار، رستوران، کافی شاپ از جمله مهمترین اقداماتی می باشد که افراد باید به آن اهمیت بسیاری دهند، چرا که از این طریق مشتریان بیشتری را به دست می آوردند. همه ما به خوبی می دانیم که امروزه افراد زیادی از طریق اینترنتی به دنبال تالار، رستوران و یا کافی شاپ مورد نظر خود هستند، به همین زمانی که یکی از بهترین آنها را در اینترنت پیدا کنند به سراغ آن می روند. بر همین اساس اگر شما می خواهید در کسب و کار خود موفقیت کاملی به دست آورید، بهتر است به طراحی سایت تالار، رستوران، کافی شاپ اهمیت بسیار زیادی دهید تا از این طریق در صفحات اول جستجوی گوگل مشاهده شود. یکی از الگوریتم های گوگل که بسیار الگوریتم مهمی می باشد و از آن به عنوان پرنده گوگل یاد می کنند، رستوران ها، تالارها و کافی شاپ هایی را که به افراد نزدیک است را در گوگل نشان می دهد.
اگر طراحی سایت تالار، رستوران، کافی شاپ شما به بهترین نحو ممکن انجام شده باشد، الگوریتم گوگل در ابتدا سایت شما را نشان می دهد. به همین دلیل است که باید طراحی سایت تالار، رستوران، کافی شاپ را به کسانی که در زمینه طراحی سایت تخصص بیشتری دارند بسپارید تا آنها از طریق دانش و تخصصی که دارند بهترین طراحی سایت تالار، رستوران، کافی شاپ را برای شما انجام دهند. برای اینکه با ویژگی های این سایت و طراحی آن آشنایی کافی داشته باشید با مدیاتک همراه شوید تا توضیحاتی را ارائه می دهیم تا اطلاعات شما در این زمینه بیشتر شود.

الگوریتم پرنده‌ی گوگل را می‌توان یکی از اصلی‌ترین ارکان سئوی گوگل دانست. ما پیشتر در مقاله‌ی " الگوریتم مرغ مگس خوار چیست؟ " درباره‌ی این الگوریتم مهم بسیار گفته‌ایم.

 

ویژگی های طراحی سایت تالار، رستوران، کافی شاپ
در طراحی سایت تالار، رستوران، کافی شاپ باید به ویژگی ها و بخش های آن اهمیت بسیاری داده شود تا از این طریق سایت شما به بهترین نحو ممکن طراحی شود. افرادی که در زمینه طراحی سایت تخصص بسیاری دارند و به بهترین نحو ممکن سایت ها را طراحی می کنند، بهترین افرادی می باشند که شما می توانید برای طراحی سایت رستوران و یا تالارهای خود از آنها کمک بگیرید. برخی از مهمترین ویژگی هایی که در طراحی سایت رستوران و کافی شاپ و ... وجود دارد عبارت می باشد از :

 

درباره ما

1. درباره ما
این بخش یکی از اصلی ترین بخش هایی می باشد که باید در طراحی سایت تالار، رستوران، کافی شاپ وجود داشته باشد، چرا که مشتریان با وارد شدن در این بخش می توانند تاریخچه رستوران و کافی شاپ شما را مشاهده کنند و همچنین گواهینامه ها و استانداردهایی که کسب و کار شما کسب کرده است را باید در این قسمت قرار دهید تا تمامی مشتریان این ویژگی ها را مشاهده کنند. دیگر مواردی که باید در این بخش وجود داشته باشد امکانات سالم از نظر سیستم سرمایشی، گرمایشی و ... می باشد که تمامی مشتریان این ویژگی ها برایشان اهمیت بسیاری دارد. امتیازات و افتخاراتی که رستوران، تالار و کافی شاپ شما به دست آورده است هم باید در این قسمت آورده شود.
فردی که طراحی سایت تالار، رستوران، کافی شاپ شما را انجام می دهد در زمینه طراحی سایت بسیار حرفه ای می باشد و به همین دلیل به بهترین نحو ممکن می توانید سایت شما را طراحی کند. شما باید دقت داشته باشید که آدرس و ویژگی های کامل مکان کسب و کار خود را به این افراد بدهید تا در بخش درباره ما، تمامی اطلاعاتی که در مورد کسب و کار شما وجود دارد را وارد نماید. از آنجایی که بسیاری از مشتریان از طریق این بخش با کسب و کار شما آشنایی کافی را به دست می آورند باید به این بخش در طراحی سایت تالار، رستوران، کافی شاپ اهمیت ویژه ای داده شود.

 

منوی رستوران

2. منو
یکی دیگر از ویژگی هایی که در طراحی سایت تالار، رستوران، کافی شاپ باید به آن اهمیت زیادی داده شود، این است که تمامی لیست غذاهای اصلی، پیش غذا، سالاد، دسر، نوشیدنی و ... باید در بخش منو وارد شود. اگر عکس آنها هم وجود داشته باشد موجب می گردد که مشتری با آگاهی کامل رستوران، تالار و ی کافی شاپ خود را انتخاب کند. این بخش در طراحی سایت تالارها اهمیت بسیار زیادی دارد و عکس آن هم باید وجود داشته باشد، چرا که افراد تالار را برای جمعیت زیادی رزرو می کنند، به همین دلیل باید نسبت به غذایی که می خواهند سفارش دهند اطمینان کافی داشته باشند. بسیاری از افراد در طراحی سایت تالار، رستوران، کافی شاپ ترجیح می دهند در بخش منو لیست قیمت ها را هم وارد کنند که این اقدام انتخاب مشتریان را بسیار آُان تر می سازد، البته برخی از سایت ها قیمت را وارد نمی کنند.

 

رزرو

3. سیستم رزرواسیون
طراحی این صفحه برای طراحی سایت تالار، رستوران، کافی شاپ بسیار مهم است و از جمله ویژگی های اصلی سایت به شمار می رود. طراحی کردن این صفحه برای رزرو اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به این بخش اهمیت زیادی داده شود. مشتریان زمانی که تالار، رستوران و یا کافی شاپ شما را انتخاب می کنند، مایل هستند که تعداد نفرات خود را وارد نموده و برای یک وعده مشخص شده شده تالار و رستوران شما را رزرو کنند. افرادی که می خواهند وارد این بخش شوند باید در ابتدا در سایت کاربرد عضو شوند و بعد از اینکه عضو شدند تعداد میهمان ها، غذاهای سفارش داده شده و تاریخ را وارد نمایند. بعد از این اقدامات تمامی اطلاعات به صورت آنلاین به اطلاع مدیر سایت می رسد و اقدامات لازم را انجام می دهد. در طراحی سایت تالار، رستوران، کافی شاپ و طراحی کردن این صفحه برای سایت های تالار و رستوران باید دقت و ظرافت بیشتری به خرج  دهید، چرا که همیشه تعداد افراد رزرو شده در تالار و رستوران بسیار بیشتر است.

 

گالری تصاویر

4. گالری تصاویر
یکی از ویژگی های دیگری که برای طراحی سایت تالار، رستوران، کافی شاپ وجود دارد و باید به آن اهمیت دهیم این است که صفحه ای را به عنوان صفحه گالری طراحی کنیم. در این صفحه بیشتر عکس هایی که مربوط به کافی شاپ، رستوران و تالار می باشد را وارد می نمایید. اینکه فضای مورد نظر شما و چیدمان تالار و رستوران تان به چه نحوی است را باید در این عکس ها به خوبی نشان دهید تا مشتریان با تمامی ویژگی های تالار، رستوران و کافی شاپ که می خواهند آن را رزرو کنند آشنایی داشته باشند. در صورتی که شما تمایل داشته باشید می توانید زمان طراحی سایت تالار، رستوران، کافی شاپ به طراح حرفه ای سایت که سایت شما را طراحی می کند، عکس هایی را که جمعیت زیادی در تالار، رستوران و کافی شاپ شما وجود دارد را نشان دهید تا افراد با به خوبی تمامی جوانب سایت شما را مورد بررسی قرار هند  با خیالی آسوده رزرو خود را انجام دهند.

 

بهترین‌های رستوران

5. بهترین ها
فردی که طراحی سایت تالار، رستوران، کافی شاپ شما را انجام می دهد، با مدیر در مورد این بخش مشورت های لازم را انجام می دهد تا این صفحه را در سایت طراحی کند. این صفحه به مواردی که بسیار اختصاصی هستند تعلق می گیرد، به عنوان مثال شما در این بخش می توانید بهترین غذاها، بهترین نوشیدنی ها و ... را که از نظر مشتری بهترین بوده را وارد نمایید تا افراد دیگر هم آنها را مشاهده کنند. در واقع باید بدانید با طراحی این صفحه در طراحی سایت تالار، رستوران، کافی شاپ مشتریان خود را بسیار بیشتر می کنید، چرا که مشتریان به خوبی این بخش را مورد بررسی قرار می دهند و در بین بهترین ها یکی از آنها را انتخاب و رزرو می کنند.

 

شعبات تالار

6. شعبات
اگر رستوران، تالار و کافی شاپ شما دارای شعبه های دیگری نیز باشد باید صفحه دیگری را در طراحی سایت تالار، رستوران، کافی شاپ قرار دهید که در این صفحه  باید تعداد شعبه های دیگر و همچنین آدرس و شماره تلفن شان را وارد نمایید تامشتریان در هر شهر و و یا محدوده ای که هستند شما را که اگر نزدیک آنها می باشید انتخاب کنند. شما اگر شعبه دیگری داشته باشید باید لینک صفحه شعبه های دیگر خود را در سایت خود قرار دهید تا مشتریان با شعبه های دیگر شما هم آشنایی داشته باشند.

 

انتقادات و پیشنهادات

7. انتقادات و پیشنهادات

آخرین ویژگی که باید در طراحی سایت تالار، رستوران، کافی شاپ به آن هم اهمیت داده شود این است که، بخش انتقادات و پیشنهادات را در سایت خود داشته باشید. مشتریانی که به رستوران، کافی شاپ و تالار شما مراجعه کرده اند، می توانند با وارد شدن به این بخش، تمامی نظراتی را که در مورد دیزاین، نوشیدنی، غذا و کیفیت آن داشته اند را وارد کنند تا آنها را مدیریت با دقت مطالعه کند.
دقت داشته باشید که باید طراحی سایت تالار، رستوران، کافی شاپ خود را به افرادی که در زمینه طراحی سایت حرفه ای هستند بسپارید، در این صورت سایت شما با بهترین ویژگی ها و اصول و قوانین سئو و بهینه سازی شده طراحی می شود. افرادی که در زمینه طراحی سایت حرفه ای هستند سایت شما را به گونه ای طراحی می کنند که در صفحات اولیه جستجوی گوگل توسط مشتریان مشاهده شود و آنها وارد سایت شما شوند.

اگر مایلید با تکنیک‌ها و استراتژی‌های رفتن به صفحه اول گوگل آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنم مقاله‌ی " چگونه به صفحه اول گوگل برویم؟ (مثال‌های موردی) " را مطالعه نمایید.

 

0 دیدگاه شما هم میتوانید دراین بحث شرکت کنید!
آخرین مقالات