طراحی سایت کارخانه‌جات صنعتی

14
74
15:46 1399/2/28

طراحی سایت کارخانه‌جات صنعتی

اگر صاحب یک شرکت تولیدی یا بهتر است بگوییم کارخانه صنعتی هستید، امروزه داشتن یک وب‌سایت برای معرفی کارخانه و حتی فروش آنلاین محصولات و خدماتتان به امری ضروری تبدیل شده است. کارخانجات صنعتی تولید کننده هستند که فروش آنها به صورت عمده می‌باشد. در نتیجه در طراحی سایت کارخانه صنعتی مواردی که مورد نیاز خواهید داشت صرفاً محدود به معرفی کارخانه و محصولات مربوط می‌شود.

به عنوان نمونه یک کارخانه صنعتی در زمینه تولید مواد مورد نیاز برای تولید انواع پلاستیک را در نظر بگیرید. چنین کارخانه‌ای موادی را تولید می‌کند که خروجی آن می‌تواند منجر با ساخت انواع کیسه زباله، انواع ظروف پلاستیکی، مواد پلاستیکی با استحکام بالا برای ساخت ابزار و بسیاری از این دست محصولات مرتبط باشد.

 

طراحی سایت کارخانجات صنعتی چه مزایایی دارد؟

چنین موردی با طراحی سایت صنعتی نیاز به این دارد که پیش از هر چیزی تاریخچه و معرفی شرکت را انجام دهد. شما می‌توانید پیش از هر چیزی از تاسیس کارخانه آغاز کنید. صفحه‌ای را برای این منظور در نظر گرفته و مسیر راه و چرایی به‌وجود آمدن این واحد صنعتی و از این دست اطلاعات را که مربوط به معرفی انجام دهید.

مورد بعدی که باید به آن توجه کنید صفحه تماس با ما خواهد بود تا سایر واحدهای تولیدی که از محصولات شما استفاده می‌کنند قادر به تماس و گرفتن مشاوره و به صورت کلی برقراری ارتباط با شما باشند. در ادامه به معرفی سایر موارد که مهم‌ترین بخش هستند می‌پردازیم.

در مقالات قبل در مورد ملاک‌ها و ویژگی‌های یک سایت شرکتی و مختص کارخانه‌جات گفته‌ایم، اگر مایلید تا این مقاله را مطالعه کنید به پست " آشنایی با روش‌ها و مراحل طراحی سایت شرکتی " مراجعه نمایید.

 

صفحه معرفی محصولات

1. صفحه معرفی محصولات

در این صفحه می‌توانید به معرفی کامل محصولات خود همراه با ارائه کاتالوگ و جزییات کامل هر یک بپردازید. این صفحه مهم‌ترین صفحات شما خواهد بود و باید ظاهر زیبا و سبکی داشته باشد. تولید محتوا حول محصولات یکی از روش‌های جذب مخاطبین است که امروزه جایگاه ویژه‌ای در سئو و جذب بازدیدکننده دارد. مدیاتک در وبلاگ خود گنجینه‌ای بی‌انتها پیرامون تولید محتوا دارد. اما برای بهتر درک کردن این مبحث می‌توانید مقاله‌ی " تولید محتوا چیست؟ مزایای بازاریابی محتوا برای رشد کسب و کار " را مطالعه نمایید

 

گواهینامه های شرکت و کارخانه

2. صفحه استانداردها و گواهینامه‌های کسب شده

مسلماً رقابت در بین کارخانه‌ها و واحدهای صنعتی بالا خواهد بود و هر یک به دنبال این هستند تا از یکدیگر پیشی بگیرند. این رقابت موجب می‌شود تا موفق به کسب انواع نشان و استانداردهای ملی و بین‌المللی شوند.

در نتیجه کارخانه‌هایی که قرار است از خدمات آن‌ها استفاده کنند با استناد به همین چیزها می‌توانند ابتدا اعتماد بیشتری را داشته باشند. حال نوبت به کیفیت محصول و خدمات شما بستگی دارد که به مشتری نهایی شما تبدیل شوند یا خیر!

 

صفحه همکاران

3. صفحه همکاران و شرکای تجاری

برخی کارخانه‌ها وابسته یا بهتر است بگوییم مکمل یکدیگر هستند تا خروجی محصول نهایی را داشته باشند. شما از قطعات مختلف برندهای مختلفی برای تولید هر محصول استفاده خواهید کرد. خود این برندها دارای محبوبیت و رضایت مختلفی برای مشتریان نهایی هستند که در این صورت بهتر است مشخص کنید محصول شما با همکاری کدام شرکای تجاری یا برندهای همکار تولید شده است.

 

4. نمایش لیست نمایندگی‌ها یا خدمات پس از فروش

پیش از فروش، ارائه خدمات پس از فروش اهمیت دارد تا به برند خود محبوبیت تزریق کنید. برندینگ هر شرکت یا کارخانه‌ای یکی از مهمترین ارکان موفقیت آن است. با مطالعه‌ی مقاله‌ی " برندینگ چیست؟ و چه تفاوتی با برندسازی دارد؟ " از اهمین بی چون و چرای این موضوع بیشتر اطلاع یابید. اگر دارای نمایندگی در شهرهای مختلف هستید صفحه‌ای با رویکرد مناسب انتخاب کنید تا نمایندگی هر شهر را معرفی کنید.

بهتر است که برای این کار از نقشه استفاده کنید. مشتریان می‌توانند روی نقشه شهر خود را انتخاب کرده و وارد صفحه‌ای که به صورت اختصاصی برای نمایندگی مورد نظر کرده‌اید هدایت شوند. در این صورت می‌توانید جزییات تماس بهتر و معرفی کاملی از نمایندگی مورد نظر داشته باشید.

این حالت برای خدمات پس از فروش هم نیز به همین شکل است تا مشتریان به نزدیک‌ترین شعبه موجود برای حل مشکلات و هر مورد خدمات پس از فروشی که وجود دارند مراجعه نمایند.

 

 

گالری عکس

5. صفحه گالری تصاویر

می‌توانید یک صفحه گالری تصاویر هم ایجاد کرده و از بخش‌های مختلف کارخانه خود تصاویری را در سایت قرار دهید. در این صورت مشتریان می‌توانند متوجه این شوند که برای تولید محصولی که دریافت کرده‌اند پروسه تولید از کجا آغاز شده و چه فرآیندهایی روی آن رخ داده تا این محصول نهایی را داشته باشند.

موارد بسیار متعددی برای طراحی سایت کارخانجات وجود دارد که چون موضوع به صورت تخصصی است باید ابتدا بررسی کرده و دید که محصولی که ارائه می‌دهید چیست و شما با طراحی سایت صنعتی می‌توانید چه مواردی را روی آن پیاده سازی کنید.

0 دیدگاه شما هم میتوانید دراین بحث شرکت کنید!
آخرین مقالات