طراحی سایت وکلا، چالش‌های سئو و بهینه‌سازی

14
74
16:46 1399/3/25

طراحی سایت وکلا


کسانی که وکیل هستند طراحی سایت وکلا یکی از بهترین اقداماتی می باشد که می توانند آن را انجام دهند. در واقع شما باید بدانید امروزه افراد زیادی برای اینکه پاسخ پرسش های حقوقی خود را پیدا کنند، به دنبال سایت وکلا هستند که پرسش های خود را بیان کنند و از این طریق بهترین سایت وکلا را پیدا کنند. به همین دلیل وکیل هایی که می خواهند به پرسش های کاربران مجازی خود پاسخ دهند باید طراحی سایت وکلا خود را به طراحانی بسپارند که بسیار حرفه ای هستند. امروزه بسیاری از افراد وکیل مورد نظر خود را از طریق سایت های اینترنتی پیدا می کنند و به همین دلیل باید وکلا به طراحی سایت وکلا خود اهمیت بسیاری دهند و بهترین سایت را برای خود طراحی کنند. مزیت هایی که در طراحی سایت وکلا وجود دارد بسیار زیاد می باشد و برخی از مهمترین آنها را در ادامه معرفی می کنیم تا اطلاعات شما در این مورد بیشتر شود.

 

مزیت های طراحی سایت وکلا

همانطوری که بیان کردیم بسیاری از وکلا به خوبی در مورد مزیت های طراحی سایت وکلا اطلاع ندارند، و به همین دلیل شاید به این موضوع بی اهمیت باشند، ولی آنها باید بدانند طراحی سایت مزیت های بسیار زیادی دارد که برخی از آنها عبارت می باشد :

 

دسترسی آسان
1. دسترسی آسان کاربران و مشتریان

اگر شما وکیل هستید می توانید با طراحی سایت وکلا روش های دسترسی کاربران به خدمات خود را راحت تر کنید. افرادی که مشتری شما هستند و می خواهند پرونده قضایی و یا دادگاهی خود را به شما بسپارند به راحتی از طریق سایت تان با شما ارتباط برقرار می کنند. در واقع مشتریان و موکل های شما به صورت غیر حضوری پرونده هایشان را برای شما ارسال می کنند و شما می توانید آنها را در هر زمانی که مایل هستید مورد بررسی قرار دهید و همچنین باید بدانید با طراحی سایت وکلا روند پیگیری پرونده های موکلان بسیار راحت تر انجام می شود.

 

خدمات

2. ذکر خدمات خود

از جمله دیگر مزیت هایی که در طراحی سایت وکلا وجود دارد این است شما با ذکر تخصص خود می توانید مشتریان و موکل های بیشتری را برای خود داشته باشید. به عنوان مثال فردی که به دنبال وکیل مناسب برای امور ملک می گردد با جستجو در گوگل می تواند بهترین را انتخاب کند. دقت داشته باشید که سایت شما باید تمامی اصول و قوانین طراحی سایت را داشته باشد تا موتور جستجو گوگل سایت شما را در نتایج اولیه بیاورد. اگر شما روی تخصص خود تمرکز داشته باشید، بدون شک پرونده هایی که تنها مختص به خودتان می باشد ار می توانید دریافت کنید و این مسئله مزیت بسیار زیادی دارد.

ورود به صفحه اول گوگل یا بهتر از آن، نتایج اول گوگل به نوعی آرمان هر طراحی سایتی است. ما پیشتر و در مقاله‌ی " چگونه به صفحه اول گوگل برویم؟ (مثال‌های موردی) " در این مورد صحبت‌های زیادی کرده‌ایم و حتی مثال‌های موردی نیز آورده‌ایم.

 

ذکر هویت

3. دریافت هویت

با طراحی سایت وکلا در اصل شما هویت خود را رسمی تر می سازید، در واقع اگر فردی از سایت شما بازدید نماید، می توانید با خدماتی که در سایت شما وجود دارد آشنایی بیشتری به دست آورد و اگر شما تمامی تخصص ها و مدارک خود را در سایت قرار دهید، مشتریان با مطالعه آنها اطمینان بیشتری به سایت و خدمات شما خواهند نمود. به همین دلیل در طراحی سایت وکلا مورد نظر خود باید به افرادی مراجعه کنید که در زمینه طراحی کردن سایت تخصص بسیاری دارند و می توانند شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی کنند. بهتر است پیش از اینکه بخواهید طراحی سایت خود را به کسی یا شرکتی بسپارید، اطلاعات کوتاهی در این باره داشت باشید، برای این منظور بهتر است مقاله‌ی " چگونه سایت بسازیم؟ معرفی انواع روش‌های طراحی سایت " را مطالعه نمایید تا با کم و کیف طراحی سایت آشنا شوید.

 

ویژگی های طراحی سایت وکلا

بدون شک همه شما نیز به خوبی می دانید که طراحی سایت برای هر تخصص و دانشی ویژگی های مخصوص به خودش را دارد و طراحی سایت وکلا هم ویژگی های خاص خودش را دارد و شما باید دانش و اطلاعات خود را در این زمینه بیشتر کنید. برخی از مهمترین ویژگی هایی که در سایت وکلا وجود دارد عبارت می باشد از :

 

رسپانسیو سایت

1. ریسپانسیو

یکی از مهمترین ویژگی هایی که در طراحی سایت وکلا باید به آن دقت بسیار زیادی داشته باشید این است که آن ریسپانسیو باشد. زمانی که سایت شما طراحی می شود باید این ویژگی را در سایت رعایت کنید، چرا که این ویژگی موجب می شود سایت شما در انواع گوشی ها و تبلت ها باز شود. همه ما به خوبی می دانیم که بسیاری از افراد با گوشی های خود جستجوهای روزانه خود را در اینترنت انجام می دهند، به همین دلیل سایت باید قابلیت و این ویژگی را داشته باشد که در گوشی ها هم باز شود. زمانی که در طراحی سایت وکلا به این ویژگی دقت بسیاری شود الگوریتم های گوگل هم آن سایت را به عنوان یکی از بهترین سایت های وکلا می شناند و کاربران با جستجوی کلمه کلیدی هایی که مربوط به وکلا و حقوقی باشد می توانند سایت شما را باز کنند.

 

محتوای تخصصی

2. مطالب تخصصی

از دیگر ویژگی هایی که در طراحی سایت وکلا باید به آن دقت بسیار زیادی داشته باشید، این است که مطالب سایت باید تخصصی و مربوط به حوزه وکلا و حقوقی باشد. بیشتر کسانی که وارد سایت شما می شوند به دنبال پرسش های حقوقی خود هستند، به همین دلیل اگر پاسخ های مورد نظر خود را دریافت نکنند، امکان دارد که در سایت شما زیاد جستجو انجام ندهد و سریع از سایت خارج شوند، به همین دلیل باید با شرکت هایی که در زمینه تولید محتوای سئو شده تخصص دارند مشورت کنید تا آنها با رعایت اصول و قوانین سئو طراحی سایت وکلا شما و مطالبی را که برای سایت خود نیاز دارید را انجام دهند.

هامنطور که گفتیم تولید محتوا یکی از اولین نکاتی است که باید در هر سایتی به آن پرداخته شود. در مقاله‌ی " 5 روش یادگیری و بازاریابی محتوا " در مورد مسائل و مباحث مهم تولید محتوا توضیحاتی ارائه داده‌ایم. پیشنهاد می‌کنم این مقاله را از دست ندهید.

 

امنیت سایت

3. امنیت

بدون شک داشتن امنیت در طراحی سایت وکلا یکی دیگر از موارد و ویژگی هایی می باشد که باید به آن اهمیت بسیاری دهید. در واقع اگر سایت شما تمامی معیارهای استاندارد را داشته باشد ولی امنیت در آن سایت وجود نداشته باشد، امکان دارد که در نتایج اولیه جستجو آن را مشاهده نکنید، به همین دلیل باید به این ویژگی سایت دقت بسیار زیادی داشته باشید. خطر هک شدن سایت امروزه توسط بسیاری از افراد انجام می شود و از آنجایی که در سایت وکلا پرداخت اینترنتی هم وجود دارد باید به امنیت آن در زمان طراحی سایت وکلا اهمیت بسیار زیادی داده شود. امنیت در سایت های وکلا اهمیت فوق العاده ای دارد و در واقع می توانیم بگوییم که موثرترین عاملی که در ادامه دادن فعالیت این سایت نقش دارد همین ویژگی می باشد.

 

قالب سایت

4. قالب سایت

امروزه دنیای اینترنت بسیار جذاب شده است و روز به روز جذابیت های آن هم بیشتر می شود. زمانی که در این دنیا طراحی سایت وکلا شما هم زیبا و جذاب باشد، هویت شما هم به طور کاملتری معرفی می شود. بسیاری از کسانی که می خواهند سایت خود را تاسیس کنند، شاید از شرکت های طراحی سایت درخواست قالب های آماده داشته باشند، ولی این دسته از افراد باید بدانند که این قالب ها برای کسانی که سازمان ها و شرکت های بزرگی هستند اصلا گزینه مناسبی نمی باشد، چرا که آنها روز به روز پیشرفت می کنند و باید طراحی سایت وکلا آنها به صورت اختصاصی باشد. اگر سایت شما تنها برای خودتان ساخته شده باشد، زمانی که کاربر وارد سایت تان می شود حس می کند با هویت اصلی تان آشنا می شود و این مسئله موجب می گردد که شما یک هویت رسمی داشته باشید.

صد البته که هزینه‌ی طراحی قالب اختصاصی بیشتر از قالب‌های آماده است، اما قطعا قالب‌های اختصاصی بازدهی بسیار بیشتری به همراه خواهند داشت. در مورد هزینه‌های طراحی سایت و قالب سایت نیز در پست " هزینه‌های طراحی سایت شامل چه مواردی می‌شوند؟ " اشاراتی داشته‌ایم.

 

معفی خدمات

5. معرفی خدمات

شما به عنوان یک وکیل زمانی که می خواهید طراحی سایت وکلا مورد نظر خود را داشته باشید، باید به کسانی که می خواهند این طراحی را برای شما انجام دهند، تخصص های خود را ارائه دهید. در واقع شما در هر زمینه ای که فعالیت می کنید، باید آن را در سایت خود وارد نمایید. بدون شک هر فردی که نیاز به تخصص شما داشته باشد از شما درخواست کمک می کند، به همین دلیل بهتر است هرگونه خدماتی را که شما می توانید به کاربران خود ارائه دهید را در طراحی سایت وکلا خود وارد نمایید تا همه افراد به خوبی با ویژگی های سایت شما و همچنین تخصص تان آشنایی داشته باشند.

 

سیستم پرداخت آنلاین

6. سیستم پرداخت آنلاین

برخی از کاربران برای اینکه شما کارهای حقوقی شان را انجام دهید مدارک مورد نیاز را برای شما ارسال می کنند و دیگر به دفتر شما نمی آیند. این دسته از افراد باید هزینه خدمات شما را هم پرداخت کنند که اگر سیستم پرداخت آنلاین را در سایت خود داشته باشید به این امر کمک بسیاری می کنید. به همین دلیل زمان طراحی سایت وکلا باید به طراحی سایت که می خواهید طراحی سایت شما را انجام دهید بگویید که شما خدمات آنلاین دارید و به همین دلیل این سیستم را در سایت شما فعال کند. یکی از مهمترین مزیت هایی که سیستم پرداخت آنلاین در طراحی سایت وکلا دارد این است که کاربران و مشتریان شما می توانند سوابق پرداختی های خود را مشاهده کنند، به همین دلیل شما هم می توانید آنها را مشاهده کنید و بر اساس خدماتی که ارائه می دهید از آنها هزینه های مشخص شده ای را دریافت کنید. برای طراحی سایت وکلا که تمامی ویژگی ها و بخش های سایت را داشته باشد، بهتر است به طراحان سایت حرفه ای مراجعه کنید تا به بهترین نحو ممکن طراحی سایت شما را انجام دهند.

0 دیدگاه شما هم میتوانید دراین بحث شرکت کنید!
آخرین مقالات