آشنایی با روش ها و مراحل طراحی سایت شرکتی

14
74
21:54 1399/1/23

طراحی سایت شرکتی :

امروزه از آنجایی که کاربران اینترنتی روز به روز در حال افزایش پیدا کردن هستند، باید بدانید طراحی سایت شرکتی هم امر مهمی به شمار می رود و باید به این مسئله اهمیت زیادی داده شود. یکی از نکاتی که بسیار مهم است و باید در این مورد اطلاعات مورد نیاز را داشته باشید این است که، طراحی سایت شرکتی چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا بر اساس آن ویژگی ها بتواند رونق کسب و کار شما را بیشتر کند. شما به عنوان کاربر می توانید برای طراحی سایت شرکتی خود از شرکتی که درخواست داده اید برای شما طراحی سایت شرکت تان را انجام دهد، روش های طراحی سایت را مشخص کند تا شما یکی از آنها را انتخاب کنید و با استفاده از آن مدل طراحی سایت شما انجام شود. برای اینکه با این روش ها آشنایی بیشتری داشته باشید آنها را در ادامه معرفی می کنیم تا اطلاعات شما در این مورد بیشتر شود.

روش های طراحی سایت شرکتی :

بدون شک شما طراحی سایت شرکتی خود را به یکی از شرکت هایی که در زمینه طراحی کردن موفقیت های زیادی به دست آورده است خواهید سپرد، این شرکت روش های متنوعی را پیش روی شما می گذارد تا شما با انتخاب یکی از آن روش ها سفارش خود را ثبت نمایید. این روش ها عبارت می باشند از :

روش های طراحی سایت شرکتی

1. استفاده کردن از قالب هایی که تولید شده است :

یکی از روش هایی که برای طراحی سایت شرکتی به شما ارائه داده می شود، این است که از قالب های پیش ساخته شده برای شما استفاده می کنند. در این روش شما بین قالب هایی که در شرکت وجود دارد یکی را انتخاب می کنید و سپس سفارش خود را ثبت می نمایید. دقت داشته باشید که هزینه و تعرفه هر یک از این قالب ها به صورت جداگانه برای شما بررسی می شود و شما باید بعد از اینکه نوع قالب خود را انتخاب کردید هزینه آن را پرداخت نمایید. پشتیبانی که در طراحی سایت شرکتی به شما ارائه داده می شود یکساله می باشد و شما در این مورد در مورد قالب مورد نظرتان هر پرسشی داشته باشید می توانید ارائه دهید و همچنین اگر سایت شما دچار مشکل شده باشد می توانید یا مشاوران شرکت این مسئله را در میان بگذارید.

2. انتخاب قالب از فروشگاه :

 یکی دیگر از روش هایی که برای طراحی سایت شرکتی شما وجود دارد این است که از شرکت مورد نظرتان نوع قالب طراحی سایت را انتخاب کنید. هر شرکتی قالب های متنوعی دارد، شما در بین انواع آن می توانید یکی را که بیشتر می پسندید را انتخاب کنید و از آن برای طراحی سایت خود استفاده کنید. در این روش شما بعد از اینکه قالب مورد نظرتان را انتخاب کردید طراحی سایت تان آغاز می شود، ولی در روش قالب پیش ساخته شده، سفارش و طراحی سایت شما در زمان کمتری به دست تان می رسد. در این روش بعد از اینکه یک هفته از زمان آغاز طراحی سایت شرکتی شما بگذرد، باید مطالب و تصاویر مورد نظر خود را برای شرکت ارسال کنید، ولی در روش قالب پیش ساخته شده، شما بعد از اینکه قالب خود را انتخاب کردید می توانید مطالب خود را ارائه دهید.

3. طراحی قالب از پایه به وسیله گرافیست :

در این روش از طراحی سایت شرکتی کاربر می تواند ویژگی هایی را که برای طراحی سایت در نظر دارد به گرافیست اطلاع دهد تا گرافیست به وسیله آن ویژگی ها طراحی سایت را آغاز کند. از آنجایی که این روش توسط گرافیست انجام می شود و تمامی مراحل آن از پایه است باید بدانید که هزینه بیشتری برای آن مورد نیاز شما می باشد. بنابراین اگر این روش را انتخاب کرده اید باید بدانید هزینه بیشتری را هم می بایست پرداخت کنید.

مراحل انجام دادن طراحی سایت شرکتی  :

در طراحی سایت شرکتی باید به مراحل آن توجه ویژه ای داشته باشید تا طراحی سایت از این طریق به بهترین نحو ممکن انجام شود، مراحل و ویژگی هایی که در طراحی کردن سایت اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به آنها اهمیت دهید عبارت می باشد از :

طراحی سایت شرکتی

1. طراحی نمودن صفحه های اختصاصی :

برای اینکه شما محصولات و یا خدمات کسب و کارتان را معرفی کنید، باید صفحات متنوعی را در طراحی سایت شرکتی خود داشته باشید که با آن محصول و خدمات هماهنگی داشته باشد. در واقع باید بدانید از این طریق مشتریان بیشتری را جذب می نمایید و می توانید روز به روز به هدف ها و خواسته هایی که در شرکت و سایت تان دارید نزدیک شوید. طراحانی که طراحی سایت شرکتی را انجام می دهند، به گونه ای صفحه هر محصول و خدمات را طراحی می کنند که هر کدام به صورت جداگانه طراحی می شود تا مشتریان به راحتی بتوانند محصول مورد نظر خود را پیدا کنند.

2. طراحی صفحات تماس با ما :

 یکی از  اصلی ترین بخش هایی که در طراحی سایت شرکتی طراحی می شود و طراحان سایت به آن اهمیت ویژه ای می دهند، این است که صفحاتی را برای ارتباط برقرار کردن با افراد طراحی می نمایند تا مشتریان بتوانند با صاحب آن سایت در ارتباط باشند. در واقع تعداد زیادی از مشتریان و مخاطبانی که در مورد فعالیت سایت پرسش های متنوعی دارند به دنبال این صفحه می باشند تا اطلاعات بیشتری در مورد آن سایت به دست آورند. طراحان سایت در طراحی این صفحه و بخش به ظرافت هایی که در این صفحه وجود دارد اهمیت زیادی می دهند تا مشتریان به راحتی با کارفرمای سایت ارتباط برقرار کنند. ارتباط برقرار کردن مشتریان با کارفرما درصد جذابیت سایت آنها را تا حدی بسیار زیادی بالاتر می برد. برای اینکه صفحات تماس با ما در طراحی سایت شرکتی انجام شود،  انتخاب طراحانی که این زمینه تجربه بیشتری دارند، به کارفرما کمک بیشتری می کند، چرا که آنها به به بهترین نحو ممکن طراحی سایت شرکتی را انجام می دهند و با تمامی قوانین و اصول آن آشنایی دارند.

3. شبکه های اجتماعی :

یکی از مهمترین روش هایی که شما می توانید پیش از طراحی سایت شرکتی خود مشتریان بیشتری را جذب کنید، شبکه های اجتماعی هستند. طراحانی که طراحی سایت را انجام می دهند سیستم ها و بخش هایی که در اشتراک گذاری مطالب سایت شرکت وجود دارد را به خوبی در سایت ایجاد می نمایند، تا کارفرما از این طریق بتواند تمامی مطالب و موضوعاتی را که می خواهد در اختیار مخاطبان سایت شرکتی خود قرار دهد.

4. تعیین کردن هدف کارفرما :

کاربران پیش از اینکه اقدام به طراحی سایت شرکتی نمایند باید به درستی برنامه ریزی کنند که برای چه هدفی می خواهند سایت شرکتی خود را راه اندازی نمایند و همچنین می خواهند چه برنامه هایی را در سایت خود قرار دهند. اینکه کاربران هدف خودشان را برای طراحی سایت شرکتی مشخص کنند اهمیت بسیار زیادی دارد و به همین دلیل آنها باید به این مورد توجه بسیار بیشتری داشته باشند. اگر شما هدف خود را در طراحی سایت خود مشخص کنید و آن را به طراحان شرکت ارائه دهید، باید بدانید بدون شک طراحی سایت شما با موفقیت بیشتری پیش می رود و مشتریان بیشتری روز به روز جذب مطالب و پیشنهادهای شما می شوند.

5. سرعت سایت :

در طراحی سایت شرکتی طراحانی که سایت را طراحی می کنند، به یکی از نکات مهمی که دقت زیادی دارند، این است که سرعت بالا آوردن سایت کاربران را بسیار بالا می برند تا باز کردن سایت آنها زیر 3 ثانیه بیشتر زمان نبرد. هرچه که سرعت سایت کاربران بیشتر و بالاتر باشد، رضایت و اطمینان مشتریان آن سایت و بازدیدکنندگان از سایت شرکتی هم روز به روز بیشتر می شود و آنها در زمان کمتری می توانند کالا و محصول مورد نظر خود را از سایت شرکتی پیدا کنند، ،همچنین زمانی که سرعت سایت بالا باشد موجب می گردد که مشتریان از دیگر قسمت ها و بخش هایی که در سایت شرکتی وجود دارد بازدید کنند. یکی از نکاتی که اهمیت بسیاری دارد و مهم می باشد این است که، طراحی سایت شرکتی تان را باید بدون شک باید به فردی که در این زمینه تخصص بسیار زیادی دارد بسپارید، چرا که آن فرد به خوبی با برنامه ها و نرم افزارهایی که در طراحی سایت شرکتی  وجود دارد آشنایی های لازم را دارد. اگر شما طراحی سایت خود را به افرادی که تخصص زیادی در این زمینه ندارند بسپارید امکان دارد تمامی هزینه ها و زمانی که شما صرف کرده اید بیهوده تلف شود و شما دیگر نمی توانید به هدف خود برسید.

6. بهینه سازی و سئو در سایت :

بهینه سازی و سئو در سایت شرکتی اهمیت بسیار زیادی دارد و در طراحی سایت شرکتی باید از آغاز کار تا انتهای طراحی سایت به این مورد توجه بسیار زیادی شود، چرا که از این طریق بهترین سایت انجام می شود. شرکت های که در زمینه سئو و بهینه سازی برای طراحی سایت شرکتی می توانند به شما کمک کنند تخصص زیادی در این زمینه دارند و به همین دلیل بهترین سایت شرکتی را برای شما طراحی می نمایند. زمانی که سایت شرکتی شما سئو و بهینه سازی شود و تمامی اصول و قوانین در آن رعایت شود جستجوی آن در موتور گوگل در نتایج اولیه می آید.

0 دیدگاه شما هم میتوانید دراین بحث شرکت کنید!
آخرین مقالات